Trwa ładowanie...
d1oile8

Bezpłatne kursy na informatyków dla bezrobotnych z mazowieckiego

Blisko setka osób bezrobotnych lub mających kłopoty ze znalezieniem pracy może bezpłatnie zdobyć zawód technika informatyka lub teleinformatyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezpłatne kursy na informatyków dla bezrobotnych z mazowieckiego
(Eastnews, Fot: Piechocki/REPORTER)
d1oile8

W ciągu dwóch lat uczestnicy kursu nauczą się tworzenia stron internetowych, aplikacji mobilnych i utrzymywania sieci IT.

Z propozycji mogą skorzystać mieszkańcy województwa mazowieckiego, znajdujący się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, osoby bezrobotne, niepełnosprawne, mające minimum podstawowe wykształcenie.

Wnioski przez stronę www.navigator.waw.pl mogą składać też osoby z wyższym wykształceniem, chcące się przekwalifikować. W ofercie są cztery atrakcyjne kursy zawodowe m.in.: montaż urządzeń i komputerów, projektowanie sieci lokalnych czy tworzenie stron www i aplikacji na urządzenia mobilne.

Wszystkie zakończą się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu, który potwierdzi nabyte umiejętności. Jego uczestnicy dodatkowo otrzymują bezpłatnie materiały, zwrot kosztów dojazdu, oraz poczęstunek. Pierwsze zajęcia w Grodzisku Mazowieckim już ruszyły, na kolejne wkrótce rozpoczną się nabory. Projekt jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

d1oile8

Podziel się opinią

Share
d1oile8
d1oile8