Trwa ładowanie...

Bezpłatne kursy na informatyków dla bezrobotnych z mazowieckiego

Blisko setka osób bezrobotnych lub mających kłopoty ze znalezieniem pracy może bezpłatnie zdobyć zawód technika informatyka lub teleinformatyka.

Share
Bezpłatne kursy na informatyków dla bezrobotnych z mazowieckiegoŹródło: Eastnews, fot: Piechocki/REPORTER
d4e68kv

W ciągu dwóch lat uczestnicy kursu nauczą się tworzenia stron internetowych, aplikacji mobilnych i utrzymywania sieci IT.

Z propozycji mogą skorzystać mieszkańcy województwa mazowieckiego, znajdujący się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, osoby bezrobotne, niepełnosprawne, mające minimum podstawowe wykształcenie.

Wnioski przez stronę www.navigator.waw.pl mogą składać też osoby z wyższym wykształceniem, chcące się przekwalifikować. W ofercie są cztery atrakcyjne kursy zawodowe m.in.: montaż urządzeń i komputerów, projektowanie sieci lokalnych czy tworzenie stron www i aplikacji na urządzenia mobilne.

Wszystkie zakończą się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu, który potwierdzi nabyte umiejętności. Jego uczestnicy dodatkowo otrzymują bezpłatnie materiały, zwrot kosztów dojazdu, oraz poczęstunek. Pierwsze zajęcia w Grodzisku Mazowieckim już ruszyły, na kolejne wkrótce rozpoczną się nabory. Projekt jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

d4e68kv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e68kv
d4e68kv