Trwa ładowanie...

Biedronka. "Biała noc" bez VAT dla nocnych marków

"Biała noc" bez VAT w Biedronce. Już w nocy z piątku 17.04 na sobotę 18.04 sieć obniża ceny produktów o wartość podatku VAT. Promocja obejmie ponad 2000 sklepów sieci Biedronka.

Share
Biedronka. "Biała noc" bez VAT dla nocnych marków
Źródło: Getty Images, Fot: SOPA Images
d1r15x7

Biedronka. "Biała noc" bez VAT dla nocnych marków

Jak informują przedstawiciele sieci Biedronka, ponad 2000 sklepów sieci biorących udział w akcji specjalnie na tę okazję będą czynne całodobowo. "Biała noc" bez VAT to okazja na oszczędne zakupy dla nocnych marków, którzy decydują się na odwiedziny sklepów po północy, dzięki czemu zakupy także w trakcie dnia będą łatwiejsze.

Biedronka po raz pierwszy w historii decyduje się obniżyć ceny wszystkich artykułów o wartość podatku VAT na terenie całego kraju.

Oglądaj: Wakacje kredytowe dla konsumentów i firm. Przedsiębiorcy mogą też liczyć na kredyt obrotowy

Jednocześnie nie wszystkie produkty zostaną objęte obniżką cen. Rabatom nie podlegają bowiem produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego.

d1r15x7

Biedronka. "Biała noc" bez VAT dla nocnych marków

"Robimy co w naszej mocy, by klienci mogli kupić produkty w jak najkorzystniejszych cenach, co jest wyróżnikiem Biedronki na rynku. Dodatkowo, uatrakcyjniając nocne zakupy mamy nadzieję, że ruch klientów lepiej rozłoży się w trakcie całej doby i tym samym zakupy w trakcie dnia będą bardziej komfortowe" - wyjaśnia decyzję członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka Maciej Łukowski.

Szczegóły promocji można znaleźć pod adresem internetowym biedronka.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d1r15x7

Podziel się opinią

Share
d1r15x7
d1r15x7