Trwa ładowanie...
d2f8n5s

Birgit Noggler zrezygnowała z funkcji dyrektor finansowej Immofinanz

Warszawa, 19.02.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Immofinanz zaakceptowała rezygnację Birgit Noggler ze stanowiska dyrektor finansowej (CFO), podała spółka.

Share
d2f8n5s

"Rada nadzorcza zaakceptowała wniosek Birgit Noggler dotyczący przedterminowego zwolnienia jej z pozycji dyrektor finansowej (CFO) Immofinanz AG. Birgit Noggler, która pełniła funkcję CFO Immofinanz od dnia 1 października 2011, tym samym rezygnuje ze stanowiska w zarządzie firmy, w drodze wzajemnego porozumienia" - czytamy w komunikacie.

Rada nadzorcza Immofinanz podejmie niezbędne decyzje w zakresie obsadzenia nowej osoby na stanowisku dyrektora finansowego, podano także.

"Od kiedy dołączyłam do Immofinanz jesienią 2007 roku, miałam możliwość stawiać czoło wielu wyzwaniom ale i uczestniczyć w realizacji licznych udanych projektów w firmie, jak chociażby spin-off spółki Buwog. Teraz, po ponad ośmiu latach, w tym czterech zasiadając w Zarządzie tej największej austriackiej grupy z sektora nieruchomości, nadszedł dla mnie czas, aby zmienić kierunek" - powiedziała Noggler, cytowana w komunikacie.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od maja 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

(ISBnews)

d2f8n5s

Podziel się opinią

Share
d2f8n5s
d2f8n5s