Trwa ładowanie...
dd2i5vp

Boryszew przeprowadzi due dilligence włoskiej spółki Cablelettra

21.12. Warszawa (PAP) - Boryszew podpisał zobowiązanie do zachowania poufności w związku z wnioskiem o przystąpienie do due dilligence włoskiej spółki Cablelettra z sektora...

Share
dd2i5vp

21.12. Warszawa (PAP) - Boryszew podpisał zobowiązanie do zachowania poufności w związku z wnioskiem o przystąpienie do due dilligence włoskiej spółki Cablelettra z sektora automotive - poinformował Boryszew we wtorkowym komunikacie.

Już na początku listopada Boryszew informował, że po przejęciu spółek z grupy Maflow chce w ciągu kilku lat wejść do grupy 100 największych globalnych dostawców w sektorze automotive. Spółka planuje tego dokonać poprzez kolejne przejęcia i szacuje, że w ciągu dwunastu miesięcy może przejąć trzy firmy działające w tym sektorze.

Grupa Cablelettra projektuje i produkuje nowoczesne i zaawansowane technologicznie zintegrowane systemy okablowania oraz akcesoria dla sektora automotive, w tym między innymi wiązki elektryczne silnika zewnętrzne i wewnętrzne, wiązki elektryczne układu hamulcowego, kierowniczego, systemów kontroli trakcji, okablowanie pozostałych urządzeń pojazdu, elementy łączące, instalacyjne i zabezpieczające przewody elektryczne.

Produkty Cablelettra przeznaczone są nie tylko do samochodów osobowych, ale również do ciężarowych, autobusów, traktorów, motocykli i pojazdów przemysłowych.

Klientami włoskiej grupy są międzynarodowe koncerny motoryzacyjne.

Zakłady Grupy Cablelettra znajdują się między innymi we Włoszech, Polsce (w Mikołowie), Chinach, Brazylii oraz Tunezji.(PAP)

pif/ ana/

dd2i5vp

Podziel się opinią

Share
dd2i5vp
dd2i5vp