Trwa ładowanie...

Cała partia wódki Luksusowej wycofana ze sprzedaży. Producent ostrzega przed piciem

Firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej z partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Share
Cała partia wódki Luksusowej wycofana ze sprzedaży. Producent ostrzega przed piciemŹródło: PAP, fot: Rafał Guz
d39f8n7

"Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte, pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku" - czytamy w komunikacie.

To reakcja producenta na zgłoszenia reklamacyjne, jakie miały miejsce w ostatnich dniach. Dotyczyły nieprzyjemnego zapachu wódki.

Jak zapewnia Wyborowa, natychmiast po informacji od klientów, uruchomiono odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

d39f8n7

Chodzi o dokładnie jedną partię wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l. Jej numer to: 17112061. Znajduje się on w górnej części butelki.

Wyborowa S.A.
Źródło: Wyborowa S.A., fot: mat. prasowe

Choć producent prosi o nie spożywanie wódki z tej konkretnej partii, wskazuje, że "nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia człowieka".

"Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości" - czytamy w komunikacie.

Polacy wolą wódki z wyższej półki cenowej

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl.

d39f8n7

Luksusowa jest jedną z najbardziej znanych polskich wódek poza granicami kraju. Dostępna jest w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Izraelu i Islandii.

Luksusowa to tylko jedna z wielu marek Wyborowej. Do nich należą także m.in.: Absolut, Pan Tadeusz i sama Wyborowa. Do tego dochodzi także whisky Ballantine's, likier Malibu czy wino Jacob's Creek.

d39f8n7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39f8n7
d39f8n7