Trwa ładowanie...
d2vqe0k
07-03-2016 13:25

Capital Park ma pozwolenie na użytkowanie kolejnego etapu Eurocentrum

Warszawa, 07.03.2016 (ISBnews) - Eurocentrum Office Complex, należący do Grupy Capital Park, otrzymał pozwolenie na użytkowanie kolejnej części obiektu - budynku Delta, podała spółka.

d2vqe0k

"W tym tygodniu na powierzchnię 6 291 m2 wprowadza się pierwszy najemca - Polskie Sieci Elektroenergetyczne" - czytamy w komunikacie.

Obiekt oferuje łącznie blisko 70 tys. m2 powierzchni najmu na 15 piętrach i największą na jednym poziomie powierzchnię biurową w Warszawie sięgająca niemal 4 tys. m2. Eurocentrum oferuje m.in. usługi specjalistyczne, takie jak salon z profesjonalnymi rehabilitantami czy usługę concierge'a, który pomoże pracownikom w załatwieniu zarówno spraw firmowych, jak i prywatnych, podano w informacji.
"Niewielu jest deweloperów na rynku, którzy oprócz wybudowania obiektu zajmują się również jego zarządzaniem. Naszą przewagą jest wysoka jakość oferowanej powierzchni, uzupełniana przez usługi potrzebne na co dzień pracownikom biur. Mamy sygnały, że dzięki temu czują się u nas komfortowo i identyfikują się z obiektem, co korzystnie przekłada się również na wyniki ich pracy. Zachęcamy naszych najemców do nawiązywania relacji i wspólnych podroży do pracy poprzez platformę carpoolingu oraz do aktywności fizycznej, a także do korzystania z rowerów. (?) Angażujemy również naszych najemców w wybór oferty i rozwiązań najbardziej przez nich pożądanych, które mogą zgłaszać w ramach budżetu partycypacyjnego" - powiedziała dyrektor operacyjny Grupy Capital Park Kinga Nowakowska, cytowana w komunikacie.

Eurocentrum Office Complex to biurowiec klasy A+ z pre-certyfikatem LEED CS Gold.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach.

(ISBnews)

d2vqe0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vqe0k