Trwa ładowanie...
d3sb7i4

Capital Park: Projekt ArtN na ostatnim etapie prac przygotowujących do budowy

Warszawa, 20.03.2017 (ISBnews) - Warszawski projekt rewitalizacji dawnej fabryki Norblina - ArtN - jest na ostatnim etapie prac przygotowujących do budowy, poinformował zarząd Capital Park. 

Share
d3sb7i4

"Nasz flagowy warszawski projekt ArtN, znajduje się w ostatniej fazie komercjalizacji w myśl koncepcji 'Make stories not stores', w ramach której tworzymy kolekcję marek, nawiązując tym samym do tradycji miasta i kolekcji platerów produkowanych tu w przeszłości. Jesteśmy na ostatnim etapie prac przygotowujących projekt do budowy" - napisał zarząd w liście do akcjonariuszy.

Wcześniej Capital Park wskazywał, że liczy na rozpoczęcie realizacji projektu ArtN na przełomie I i II kw. 2017 r.

Zarząd Capital Park oszacował wcześniej całkowitą wartość projektu ARTN na ok. 1 mld zł, a spodziewane zewnętrzne finansowanie w ramach konsorcjum banków na ok. 670 mln zł. W ramach projektu rewitalizacji dawnej Fabryki Norblina w Warszawie Capital Park stworzy - obok Biobazaru, teatru, czy supermarketu Piotr i Paweł - m.in. Sportowy Dom Towarowy. Łącznie projekt przewiduje 64 tys. m2 powierzchni użytkowej, w tym 37 tys. m2 biurowej, 27 tys. m2 handlowej.

d3sb7i4

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym ok. 70 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ponad 250 tys. m2. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.
(ISBnews)

d3sb7i4

Podziel się opinią

Share
d3sb7i4
d3sb7i4