Trwa ładowanie...
dmp5b4a

CD Projekt RED pracuje nad Wiedźminem 3 na PlayStation 4

21.02. Warszawa (PAP) - Gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon", nad którą pracuje obecnie studio CD Projekt RED ukaże się m.in. na konsolę PS4. Gra ukaże się w 2014 r. i będzie dostępna na...

Share
dmp5b4a

21.02. Warszawa (PAP) - Gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon", nad którą pracuje obecnie studio CD Projekt RED ukaże się m.in. na konsolę PS4. Gra ukaże się w 2014 r. i będzie dostępna na wszystkie zaawansowane platformy, co powinno znacząco przełożyć się na wzrost potencjału sprzedażowego tytułu - poinformowała spółka w komunikacie.

"Trzecia część Wiedźmina zostanie wydana jednocześnie na najbardziej zaawansowanych technologicznie platformach sprzętowych, co powinno znacząco przełożyć się na wzrost potencjału sprzedażowego tytułu w stosunku do poprzednich części. Dziś z dużą satysfakcją możemy potwierdzić, że jedną z nich będzie PlayStation 4" - powiedział cytowany w komunikacie prezes CD Projekt Adam Kiciński.

W czwartek o północy polskiego czasu, podczas PlayStation Meeting 2013 w Nowym Jorku, Sony oficjalnie zapowiedziało wydanie swojej nowej konsoli PlayStation 4. Na konferencji prasowej poinformowano m.in., że studio CD Projekt Red jest jednym z deweloperów, których gry pojawią się na nowym sprzęcie w najbliższym czasie.

Na początku lutego CD Projekt poinformował, że łączna sprzedaż "Wiedźmina" oraz "Wiedźmina 2" przekroczyła 5 mln sztuk.(PAP)

gsu/ ana/

dmp5b4a

Podziel się opinią

Share
dmp5b4a
dmp5b4a