Trwa ładowanie...
d3t3pqo
14-02-2017 08:50

CDRL planuje pięć otwarć sklepów w Polsce i dwa za granicą w I kw. 2017 r.

Warszawa, 14.02.2017 (ISBnews) - CDRL - właściciel marki Coccodrillo - planuje otwarcie 5 nowych sklepów w Polsce, a także w niemieckim Stuttgarcie i słowackich Koszycach w ciągu I kwartału br., podała spółka.

d3t3pqo
d3t3pqo

"Rozwój i optymalizacja naszej sieci handlowej to zawsze nasz priorytet. W I kwartale powiększymy naszą sieć w Polsce, ale pracujemy też nad rozwojem zagranicznym. Ważnym wydarzeniem będzie dla nas otwarcie naszego pierwszego sklepu w Niemczech. Na tym rynku liczymy bardzo na e-commerce, ale sklep stacjonarny będzie ważnym wsparciem również dla internetowego kanału sprzedaży" - poinformowali członkowie zarządu.

W zeszłym roku CDRL zwiększyło swoją sieć handlową w Polsce o 17 nowych salonów. W rezultacie na koniec roku w Polsce działały 244 salony pod marką Coccodrillo. Nowe sklepy powstaną w Krakowie (Galeria Krakowska), Zakopanem (na Krupówkach), Kołobrzegu (Galeria Molo), Gdańsku (Centrum Riviera) i Wadowicach, czytamy także w komunikacie.

Na koniec roku sieć CDRL obejmowała też 245 zagranicznych placówek handlowych, z czego 137 na terenie Unii Europejskiej. W 2016 r. spółka powiększyła zagraniczną sieć salonów o 17 punktów handlowych - w tym osiem nowych sklepów otworzono w Rumunii.

Spółka rozwija też internetowy kanał sprzedaży. W tym roku planuje uruchomić dwie nowe wersje swojego sklepu internetowego: rumuńską i ukraińską. Obecnie, oprócz polskiej wersji e-sklepu, działają wersje dedykowane dla klientów z Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii, podano także.

CDRL jest dystrybutorem odzieży dziecięcej sprzedawanej pod marką własną Coccodrillo. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w październiku 2014 r.

(ISBnews)

d3t3pqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3pqo