Trwa ładowanie...
d19jbk0

Chemoservis Dwory może na przełomie VII i VIII zakończyć negocjacje o przejęciu spółki

01.07. Warszawa (PAP) - Chemoservis Dwory liczy, że na przełomie lipca i sierpnia zakończy negocjacje w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z branży, której roczne przychody...

Share
d19jbk0

01.07. Warszawa (PAP) - Chemoservis Dwory liczy, że na przełomie lipca i sierpnia zakończy negocjacje w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z branży, której roczne przychody sięgają 50 mln zł, a zysk netto to 1,6 mln zł rocznie - poinformowała firma w czwartkowym komunikacie.

"Sądzimy, że negocjacje powinny zostać zakończone na przełomie lipca i sierpnia, a ich sukces oznaczałby, że formalnie przejęcie mogłoby dojść do skutku na przełomie III i IV kwartału tego roku - powiedział cytowany w komunikacie Wojciech Mazur, prezes Chemoservisu.

"Przejęcie podmiotu zagranicznego o ugruntowanej pozycji na rynku pozwoliłoby nam uodpornić osiągane przychody od koniunktury gospodarczej czy cyklu inwestycyjnego w Polsce" - dodaje.

Spółka podała, że jeśli transakcja dojdzie d skutku, to zostanie sfinansowana przy wykorzystaniu środków pozyskanych z emisji akcji z prawem poboru przeprowadzonej w lutym 2010 roku. Z tej emisji spółka pozyskała ponad 14 mln zł.(PAP)

pif/ asa/

d19jbk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19jbk0
d19jbk0