Trwa ładowanie...
dcj9hv4
komunikat

CIR: Noc Muzeów 2013: Kancelaria Premiera zaprasza (komunikat)

...

Share
dcj9hv4

17.05. Warszawa - CIR informuje:

Gabinet premiera oraz sale reprezentacyjne i kameralne, w których szef rządu przyjmuje gości. Już w sobotę (18 maja) każdy będzie mógł zobaczyć to, czego nie widać w telewizji, a nawet usiąść na chwilę w fotelu premiera.

Kancelaria Premiera tradycyjnie włącza się w akcję Noc Muzeów i zaprasza wszystkich do zwiedzania zakamarków siedziby szefa rządu.

dcj9hv4

Impreza rozpocznie się w sobotę (18 maja) o godz. 19.00 i potrwa do 1.00 w nocy. Przewodnikami będą pracownicy Kancelarii, którzy oprowadzą wszystkich chętnych po budynku przy Al. Ujazdowskich w Warszawie.

Trasa zwiedzania wiedzie m.in. przez gabinet premiera, sale reprezentacyjne i kameralne oraz salę posiedzeń rządu, gdzie będzie można usiąść na chwilę w fotelu premiera.

Nie zabraknie ciekawostek oraz niespodzianek. Jedną z nich jest konkurs fotograficzny. Autor najlepszego zdjęcia zrobionego podczas Nocy Muzeów w Kancelarii Premiera dostanie indywidualne zaproszenie do Kancelarii. Będzie mógł zrobić zdjęcia przed posiedzeniem rządu, podczas tzw. photo opp, czyli części zarezerwowanej wyłącznie dla mediów.

Dla laureatów konkursu mamy też zaproszenia do Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie oraz gadżety z warszawskimi motywami.

dcj9hv4

Podczas Nocy Muzeów na najmłodszych zwiedzających będzie czekać kącik zabaw, a w nim gry oraz animatorzy, którzy zatroszczą się o dzieci, gdy rodzice będą zwiedzać Kancelarię.

W Nocy Muzeów w Kancelarii Premiera może wziąć udział każdy. W biurze przepustek należy okazać dokument ze zdjęciem. Budynek jest przystosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ kos/

dcj9hv4

Podziel się opinią

Share
dcj9hv4
dcj9hv4