Trwa ładowanie...
d3bketn
d3bketn

Comarch: Umowa sprzedaży Kapustki do Leicester bez wpływu na wyniki spółki

Warszawa, 03.08.2016 (ISBnews) - MKS Cracovia SSA, spółka należąca do Comarchu, podpisała umowę z klubem sportowym Leicester City Football Club na sprzedaż karty zawodniczej Bartosza Kapustki. Umowa nie będzie miała istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie Comarchu, podała spółka. 
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3bketn

"W dniu 3 sierpnia 2016 roku MKS Cracovia SSA, spółka należąca do Grupy Kapitałowej Comarch, podpisała umowę z klubem sportowym Leicester City Football Club na sprzedaż wartości niematerialnych i prawnych przez MKS Cracovia SSA (karta zawodnicza Bartosza Kapustki). Łączna wartość umowy nie przekracza 10% kapitału własnego Comarch, w opinii zarządu nie jest umową znaczącą" - czytamy w komunikacie.

Według spółki umowa nie będzie miała istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie grupy Comarch w roku 2016 i w latach kolejnych.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1 132 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)

d3bketn

Podziel się opinią

Share
d3bketn
d3bketn