Trwa ładowanie...
d26p0gz

Comarch wykona prace wdrożeniowe dla belgijskiego operatora BASE

Warszawa, 05.12.2014 (ISBnews) - Comarch został wybrany przez belgijskiego operatora telefonii komórkowej BASE na partnera do wdrożenia platformy Next Generation Performance Management, podała spółka.

Share
d26p0gz

"BASE Company wierzy, że przyszłość jest mobilna. Jako dostawca telefonii komórkowej trzeba oferować klientom najlepszą cenę, najlepszą sieć i najlepsze usługi. Dziś jesteśmy liderem we wszystkich tych trzech obszarach i mierzymy jeszcze wyżej. Wciąż znajdujemy nowe rozwiązania i lepsze usługi dla naszych klientów, skupiając się na jak najwyższej satysfakcji klienta" - powiedział prezes BASE Company Jos Donvil, cytowany w komunikacie.

Jak podano, platforma Next Generation Performance Management wdrożona jest w modelu usług zarządzanych i hostowana w Comarch Data Center. Comarch jest w pełni odpowiedzialny za efekty projektu oraz dostarczenie usług zarządzanych. Wskaźniki KPI są zdefiniowane w zakresie ITIL oraz czasu dostarczenia usług do klienta. Comarch zapewni też integrację i odpowiednie aktualizacje sieci, dostarczy raporty oraz zdefiniuje dodatkowe wskaźniki KPI.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych.

(ISBnews)

d26p0gz

Podziel się opinią

Share
d26p0gz
d26p0gz