Trwa ładowanie...
d41c7c5

CPI MSWiA zawarło z Asseco, Wasko i NTT umowy ramowe na sprzęt do SI PR

10.12. Warszawa (PAP) - CPI MSWiA na początku grudnia podpisało z Asseco Systems, Wasko, konsorcjum WebTradeCenter i NTT System oraz siedmioma innymi oferentami umowy ramowe w...

d41c7c5
d41c7c5

10.12. Warszawa (PAP) - CPI MSWiA na początku grudnia podpisało z Asseco Systems, Wasko, konsorcjum WebTradeCenter i NTT System oraz siedmioma innymi oferentami umowy ramowe w postępowania na "Zakup stanowisk dostępowych, konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, kart inteligentnych oraz czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe" - poinformowało CPI MSWiA w komunikacie.

NTT w porannym komunikacie podało, że na podstawie umowy ramowej CPI MSWiA może udzielać spółce zamówień do kwoty 53,7 mln zł netto, nie dłużej niż przez 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy ramowej.

W postępowaniu przetargowym oferta WebTradeCenter i NTT System została oceniona na 77,7 pkt., oferta Asseco Systems na 92,19 pkt., a oferta Wasko na 89,08 pkt. Najwyżej, bo na 100 pkt. została oceniona oferta IT.expert.

CPI MSWiA w czerwcu ogłosiło przetarg na "Zakup stanowisk dostępowych, konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, kart inteligentnych oraz czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe".

W przetargu tym złożono łącznie 23 oferty. Wśród przegranych znalazły się m.in. takie firmy jak Sygnity, Comarch czy Talex.(PAP)

gsu/ ana/

d41c7c5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41c7c5