Cyfrowy Polsat rozszerzy ofertę. Klienci kupią kuchenki, pralki i lodówki

Cyfrowy Polsat rozszerzy ofertę. Klienci kupią kuchenki, pralki i lodówki
Źródło zdjęć: © Fotolia

02.09.2016 09:54, aktual.: 02.09.2016 13:58

Od teraz, użytkownicy pakietu smartDOM dzięki zniżkom i rabatom będą mogli zakupić nie tylko usługi, ale także produkty. Lodówki, pralki, zmywarki i kuchenki będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Pakiet smartDOM do tej pory oferował klientom telewizję satelitarną, internet, usługi bankowe, sprzęt RTV, ubezpieczenia i energię elektryczną. Teraz Grupa Cyfrowy Polsat rozbudowuje program i wprowadza do sprzedaży podstawowe produkty gospodarstwa domowego. Sprzęt AGD będzie dostępny w punktach Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w sklepie internetowym.

Od teraz, użytkownicy pakietu smartDOM, dzięki zniżkom i rabatom, będą mogli zakupić nie tylko usługi, ale także produkty. Na początek będzie to duże AGD marki MPM. Lodówki, pralki, zmywarki i kuchenki będą dostępne w specjalnych cenach, tylko dla klientów pakietu. Plus i Cyfrowy Polsat zachęcają do współpracy innych producentów sprzętu i zapowiadają powiększenie magazynów o nowe towary.

- Obserwując naszych klientów i odpowiadając na ich zapotrzebowania, zdecydowaliśmy się na początek uruchomić sprzedaż sprzętu AGD. Dzięki temu każdy klient w jednym miejscu będzie mógł uzyskać u nas zarówno wszystkie najważniejsze dla domu usługi, jak i produkty - zapowiada Justyna Kulka, dyrektor zarządzania ofertą w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie.

Nowe urządzenia AGD może zakupić każdy, ale zniżki otrzymają wyłącznie użytkownicy programu smartDom oraz posiadacze konta w PlusBanku. Aby ułatwić klientom korzystanie z oferty, bank przygotował specjalną usługę kredytową. Wszystkie sprzęty obejmie 24-miesięczna gwarancja, którą można przedłużyć o kolejny rok. W przypadku zamówień w punkcie sprzedaży, urządzenia zostaną dostarczone pod wskazany adres przez firmę kurierską.

Wprowadzenie nowej oferty to kolejny element strategii rozwoju, którą firma wdraża konsekwentnie od 2,5 roku. Obecnie z programu korzysta ok. 1,2 mln klientów, posiadających ponad 3,44 mln usług kontraktowych. Grupa Cyfrowy Polsat zapowiada poszerzenie dotychczasowej oferty o kolejne nowości. W przyszłości klienci będą mogli zakupić usługę Bezpieczny Dom oraz garaż.

Źródło artykułu:money.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także