Trwa ładowanie...

Decathlon ostrzega klientów. "Prosimy o zaprzestanie korzystania z tego produktu"

Sieć sklepów Decathlon prosi o zwrot wadliwie wykonanego sprzętu sportowego. Klientom, którzy go kupili, będzie oddawał pieniądze.
Share
Wadliwy element może narazić korzystających z produktu na upadek
Wadliwy element może narazić korzystających z produktu na upadekŹródło: East News
d35lnm6

Ostrzeżenie, które Decathlon skierował do klientów, dotyczy kijków trekkingowych Forclaz 500. Model ten był sprzedawany od 31 lipca do 31 września.

Sieć w komunikacie prosi o "zaprzestanie korzystania z tego produktu". - W ramach działań w zakresie weryfikacji jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki Quechua stwierdzili, że plastikowy element blokujący regulację kijka jest za słaby i może pęknąć, co uniemożliwi jego prawidłowe rozłożenie/złożenie. Pękający element może doprowadzić do złożenia kijka i upadku użytkownika - informują przedstawiciele Decathlonu.

Zobacz także: Walka o kurczaki. Otwarcie sklepu w Dąbrowie Górniczej

Klienci proszeni są o odniesienie kijków do najbliższego sklepu Decathlon w celu otrzymania zwrotu kosztów. Po dodatkowe informacje można zgłaszać się również do konsultantów telefonicznych, dyżurujących pod numerem 800 808 007 (połączenie bezpłatne z telefonu stacjonarnego) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 20:00.

   Decathlon
Źródło: Decathlon, Fot: mat. prasowe

"Quechua dziękuje Państwu za zrozumienie i przeprasza za powstałe niedogodności" - podkreśla na swojej stronie internetowej Decathlon.

Ogłoszenie obowiązuje do 28 lutego, co oznacza, że do tego czasu można zwracać wadliwy sprzęt.

d35lnm6

Podziel się opinią

Share
d35lnm6
d35lnm6