Trwa ładowanie...
dz4sovc

Decathlon wycofuje uchwyt do rowerów. Można oddać i odzyskać pieniądze

Sieć sklepów sportowych Decathlon wycofuje ze sprzedaży adapter ramy do bagażnika na rowery. Klienci, którzy kupili feralny produkt, mogą przynieść go do sklepu i odzyskać pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Decathlon wycofuje feralny produkt.
Decathlon wycofuje feralny produkt. (iStock.com)
dz4sovc

Przyrząd wygląda jak stalowy pręt z zapięciami po obu stronach. Jak informuje sieć, ramię zabezpieczające może się otworzyć, wskutek czego rower może spaść z bagażnika. To z kolei może skutkować wypadkiem.

Decathlon
Podziel się

Czytaj też: Decathlon wycofuje kółka do pływania. Nie używaj kółka All Sloth Blue

dz4sovc

Klienci, którzy kupili adapter między początkiem 2016 r. a 6 czerwca 2019 r., mogą go przynieść do sklepu i odzyskać pieniądze. Można to zrobić do 15 lutego 2020.

Czytaj też: Decathlon wycofuje sprzęt do wspinaczki. "Potencjalne wady"

Decathlon poinformował o sytuacji Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jak przypomina UOKiK, przedsiębiorca, który uzyskał informację, że produkt wprowadzony przez niego na rynek nie jest bezpieczny, powinien niezwłocznie powiadomić o tym urząd. Jeśli tego nie zrobi, może zapłacić karę do 100 000 zł.

Zobacz też: Podatek handlowy. Nie łudźmy się: będzie drożej

dz4sovc

Decathlon to potentat, jeśli chodzi o sprzedaż odzieży i akcesoriów sportowych. Tylko na terenie Polski ma 58 sklepów, w których sprzedawane są zarówno oryginalne produkty innych marek, jak i towar z logo marek własnych. Są to produkty dedykowane sportowcom - amatorom. W Decathlonie można nabyć odzież, obuwie i akcesoria dla całej rodziny w każdej dziedzinie - od pływania przez bieganie, turystykę górską, gry zespołowe, po jazdę konną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

dz4sovc

dz4sovc
dz4sovc