Trwa ładowanie...
d3irtph
d3irtph

Dekpol sprzedał 40% mieszkań dostępnych na gdańskim osiedlu Młoda Morena

Warszawa, 21.12.2015 (ISBnews) - Dekpol sprzedał 40% mieszkań dostępnych w inwestycji Młoda Morena w Gdańsku, podała spółka. Inwestycja zostanie ukończona w planowanym terminie grudnia 2016 r.
Share
d3irtph

"W ramach I etapu inwestycji Dekpol wybuduje pięciopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 118 mieszkań o powierzchni od 35,2 m2 do 88,2 m2 i strukturze pomieszczeń od 2 do 4 pokoi. Budowa osiedla ruszyła we wrześniu br. Aktualnie finalizowane są prace związane z wznoszeniem obszernej hali garażowej, która znajdzie się na 3 kondygnacjach podziemnych budynku ze 135 miejscami parkingowymi dla mieszkańców" - czytamy w komunikacie.

Równocześnie trwa budowa pierwszych pięter budynku. Ogólny stan zaawansowania robót zgodnie z harmonogramem wynosi 35%, co oznacza, że inwestycja zostanie ukończona w planowanym terminie grudnia 2016 roku, zaznaczono również.

Dekpol powstał w 1993 r. Jego działalność opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce. Kolejne segmenty to: dział konstrukcji stalowych, który realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol jest również producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Trzecim segmentem jest działalność deweloperska. Spółka jest notowana na GPW od stycznia 2015 r.

(ISBnews)

d3irtph

Podziel się opinią

Share
d3irtph
d3irtph