Trwa ładowanie...
d3c09j3

DI BRE podwyższył cenę docelową akcji TVN do 16 zł

31.8.Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE, w raporcie z 25 sierpnia, utrzymali rekomendację "trzymaj" dla TVN, podwyższając cenę docelową akcji spółki do 16 zł z 10...

Share
d3c09j3

31.8.Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE, w raporcie z 25 sierpnia, utrzymali rekomendację "trzymaj" dla TVN, podwyższając cenę docelową akcji spółki do 16 zł z 10 zł.

W dniu wydania raportu kurs TVN wynosił 15,9 zł, a na poniedziałkowym zamknięciu za akcje spółki płacono 14,28 zł.

"Redukcja kosztów programowych i osobowych pozwoliła spółce złagodzić negatywne efekty załamania na rynku reklamowym i osiągnąć ujemną dynamikę zysku operacyjnego na poziomie 39,1 proc., co należy uznać za duży sukces spółki uwzględniając dodatkowo konsolidację nierentownego ITI Neovision" - napisano.

"Mimo szans na przynajmniej częściową kontynuację oszczędności w drugim półroczu, a także umocnienia się złotego pozytywnie wpływającego na przyszłe wyniki platformy cyfrowej +n+ i wycenę długu walutowego uważamy, że czynniki te zostały już w pełni odzwierciedlone w obecnej rynkowej wycenie spółki. W związku z powyższym podtrzymujemy naszą rekomendację trzymaj dla akcji i wyznaczamy nową cenę docelową na poziomie 16 zł za jedną akcję TVN" - dodano.(PAP)

epo/ ana/

d3c09j3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c09j3