Trwa ładowanie...
d7smary

DM Banku BPS obniżył cenę docelową dla Redan do 5,3 zł, rekomenduje "kupuj"

21.12. Warszawa (PAP) - Dom Maklerski Banku BPS, w raporcie z 14 grudnia, obniżył cenę docelową dla Redanu do 5,3 zł z 10,5 zł, jednocześnie utrzymana została rekomendacja...

Share
d7smary

21.12. Warszawa (PAP) - Dom Maklerski Banku BPS, w raporcie z 14 grudnia, obniżył cenę docelową dla Redanu do 5,3 zł z 10,5 zł, jednocześnie utrzymana została rekomendacja "kupuj".

Rekomendacja została wydana przy cenie 3 zł. Na wtorkowym zamknięciu za jedną akcję Redan płacono 2,71 zł.

"Zrewidowana przez zarząd prognoza na 2011 rok wraz ze słabymi wynikami za III kw. '11 przyczyniła się do spadku notowań odzieżowej spółki, które w ostatnim czasie zachowywały się gorzej od indeksu WIG. Licząc od początku roku notowania Redanu obniżyły się o 52,4 proc., dochodząc w grudniu br. do najniższego poziomu 2,94 zł. W tym samym czasie indeks WIG stracił 19,9 proc." - napisano w raporcie.

d7smary

"Dlatego też uwzględniając gorsze od prognozowanych wcześniej wyników zrewidowaliśmy nasze szacunki z poprzedniej rekomendacji, zmieniając jednocześnie poziom 12-to miesięcznej ceny docelowej na 5,3 zł względem 10,5 zł poprzednio, co wraz z szacowanymi przez nas perspektywami na najbliższe lata m.in. poprzez rozwój na nowych rynkach, skłania nas do utrzymania zalecenia +kupuj+ na walory odzieżowej spółki" - dodano. (PAP)

kam/ asa/

d7smary

Podziel się opinią

Share
d7smary
d7smary