Trwa ładowanie...
d26yqqj

DM IDM podnosi rekomendację dla Vistuli do "kupuj"

31.01. Warszawa (PAP) - Analitycy DM IDM, w raporcie z 23 stycznia, podnieśli rekomendację dla Vistuli do "kupuj" z "trzymaj", podtrzymując jednocześnie cenę docelową dla akcji...

d26yqqj

31.01. Warszawa (PAP) - Analitycy DM IDM, w raporcie z 23 stycznia, podnieśli rekomendację dla Vistuli do "kupuj" z "trzymaj", podtrzymując jednocześnie cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 2,16 zł.

Analitycy wskazują, że wyniki finansowe Vistuli powinny się znacznie poprawić w tym roku z powodu restrukturyzacji zadłużenia i Deni Cler oraz zamknięcia nierentownych sklepów.

W ich ocenie spółka powinna też przedstawić lepsze wyniki rdr w czwartym kwartale 2013.

"Po ostatnim spadku kursu akcji spółki i przy ciekawym potencjale wzrostu do naszej ceny docelowej podnosimy nasze fundamentalne zalecenie dla Vistuli do +kupuj+ z +trzymaj+" - napisano.

d26yqqj

DM IDMSA ocenia, że potencjalne wydzielenie z Vistuli spółki W.Kruk i częściowa sprzedaż jej akcji powinna pozwolić Vistuli na obniżenie zadłużenia i umożliwić rozwój jubilerskiej sieci.

Jednocześnie DM IDMSA podtrzymał zalecenie "kupuj" dla LPP oraz "trzymaj" dla CCC. Wycena akcji LPP jest niezmieniona na poziomie 10.503 zł, a cena docelowa dla CCC wynosi 128,7 zł.

W piątek ok. godz. 10.00 kurs Vistuli wynosił 1,82 zł, akcja LPP wyceniana była na 8.800 zł, a za papiery CCC płacono 116,95 zł. (PAP)

pel/ asa/

d26yqqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26yqqj