Trwa ładowanie...

Do wygrania 130 mln zł w Eurojackpot. Dla kogo piątek trzynastego okaże się szczęśliwy?

Kumulacja jakiej jeszcze nie było. W puli aż 130 mln zł. Czy tak ogromna kwota trafi w ręce Polaka?

Do wygrania 130 mln zł w Eurojackpot. Dla kogo piątek trzynastego okaże się szczęśliwy?Źródło: Materiały prasowe
deyf2p2
deyf2p2

Od momentu, gdy loteria Eurojackpot weszła do Polski, bije rekordy popularności. Wygrana może być ogromna. W najbliższym losowaniu wynosi 130 milionów złotych.

Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

W ostatnim losowaniu w żadnym państwie biorącym udział w grze nie padła główna wygrana. Kumulacja sięgnęła aż 130 mln zł. Losowanie odbędzie się w piątek 13. października. Polacy mają wielkie szczęscie, bo na cztery losowania, aż dwóch wygrało nagrodę. Najwyższa wygrana, która do tej pory padła w naszym kraju, została odnotowana w Łańcucie. Było to ponad 2,5 mln zł.

EuroJackpot to największa gra liczbowa w Europie. Została ona założona w 2012 roku i od tego czasu zdążyła wyłonić kilkudziesięciu lottomilionerów. Obecnie bierze w niej udział aż 17 różnych krajów. W Eurojackpot możemy grać w Polsce od 9 września.

Zasady są nieco inne niż w polskim Lotto. Żeby zdobyć główną wygraną trzeba poprawnie wytypować nie tylko 5 liczb od 1 do 50, ale jednocześnie dwie od 1 do 10. Dopiero trafienie 7 liczb oznacza główną wygraną. Cena kuponu to 12,5 zł.

deyf2p2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyf2p2