Trwa ładowanie...
d3pj4u1

Döhler ma zgodę UOKiK na przejęcie spółki Alpex

Warszawa, 02.01.2017 (ISBnews) -  Döhler otrzymał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Döhler bezpośredniej kontroli nad spółką Alpex, podał Urząd. 

Share
d3pj4u1

"Przedsiębiorcy są producentami koncentratów oraz naturalnych soków owocowych i warzywnych, naturalnych barwników, dodatków smakowych i dodatków specjalnych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym" - czytamy w komunikacie.

Spółka Döhler jest firmą należącą do Grupy Döhler, która jest globalnym producentem i dostawcą składników naturalnych, systemów składników oraz zintegrowanych rozwiązań dla przemysłu spożywczego. Przedmiotem przeważającej działalności Grupy Döhler w Polsce oraz w Unii Europejskiej jest produkcja koncentratu soku jabłkowego oraz soku NFC z jabłek.

Alpex oraz Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw "Polkon" działają wyłącznie na polskim rynku produkcji składników do napojów, a ich głównym przedmiotem działalności jest produkcja koncentratu soku jabłkowego oraz soku NFC z jabłek.

(ISBnews)

d3pj4u1

Podziel się opinią

Share
d3pj4u1
d3pj4u1