Trwa ładowanie...
nieruchomości

Dom za jednego funta. Niecodzienna oferta na Wyspach

To prawdopodobnie najniższa oferta w całej Wielkiej Brytanii Dom wystawiony za jednego funta zlokalizowany jest blisko stacji metra i niedaleko centrum. Jego wartość wycenia się na 5 tys. funtów. Gdzie jest haczyk?

Share
Dom za jednego funta. Niecodzienna oferta na Wyspach
Źródło: Pixabay.com
d435chh

Sąsiednie domy w dzielnicy Ashbrooke w mieście Sunderland w północno-wschodniej Anglii kosztują średnio od 89 do 138 tys. funtów. Mieszczący się pod adresem 25 Tunstall Terrace West budynek został jednak wystawiony na sprzedaż za symboliczną kwotę 1 funta – informuje Daily Mail.

To prawdziwa okazja - trzy pokoje, łazienka z toaletą, świetna lokalizacja. Problem w tym, że wejść do budynku można jedynie na własne ryzyko i tylko po podpisaniu odpowiedniej klauzuli z agentem, że nie będzie się dociekać odszkodowania za utratę zdrowia.

Budynek bowiem jest w opłakanym stanie. Grzyb na ścianach, cieknący dach i wszechobecna wilgoć. Jak pisze portal, poprzedni właściciele kupili tę nieruchomość za kwotę 105 tys. funtów. Jak przekonują eksperci cytowani przez Daily Mail, inwestycja w ruinę może się opłacić.

Generalny remont z pewnością pochłonie potężne środki, ale jak podkreślają, nawet w obecnym stanie, warty jest około 5 tys. funtów. A po pracach remontowych jego wartość jeszcze bardziej wzrośnie.

d435chh

Podziel się opinią

Share
d435chh
d435chh