Trwa ładowanie...

Dostawcy podjadają twoją pizzę. Szokujące wyniki badań

Wydawało ci się, że w twoim zamówieniu jest jakby mniej frytek niż powinno? Okazuje się, że to może nie być przypadek. Wyniki badań pokazują, że co czwartemu dostawcy jedzenia zdarza się "skubnąć" coś z dostarczanego zamówienia.

Share
Dostawcy podjadają twoją pizzę. Szokujące wyniki badań
Źródło: pixnio.com
d1abxkv

Wyniki badań przeprowadzonych przez amerykańską firmę U.S. Foods przytacza "Fakt".

W przeprowadzonej analizie wzięło udział 1500 klientów oraz 500 dostawców jedzenia. Również tych, dowożących posiłki zamówione przez aplikacje, takie jak Uber Eats.

d1abxkv

Okazuje się, że aż 28 proc. dostawców przyznaje się do tego, że podjada zamówienia klientów. Dla wielu osób może to być zaskakujące, bo takie podejrzenia miało tylko 21 proc. pytanych klientów.

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Klienci w badaniu nie ukrywali oburzenia. Zaproponowali nawet, by restauracje wprowadziły coś na kształt plomby na opakowaniu. Tak, by klient otrzymujący jedzenie miał pewność, że po opuszczeniu knajpy jego jedzenia nikt nie dotykał.

- Z przykrością informujemy, że czasami impuls staje się silniejszy od charakteru dostawców, przez co naruszają oni swój święty obowiązek, pobierając część jedzenia - napisało w oświadczeniu U.S. Foods.

Dlaczego kurierzy podjadają? Często jest to efekt frustracji. Ich zdaniem otrzymują zbyt małe napiwki, a przy niskich pensjach to ich główne źródło zarobków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1abxkv

Podziel się opinią

Share
d1abxkv
d1abxkv