Trwa ładowanie...

Duża awaria w polskim banku

Jak donoszą nasi internauci nie działa część usług bankowych w ING Banku Śląskim. Bank wie już o awarii i walczy o przywrócenie usług.

Share
Duża awaria w polskim bankuŹródło: WP.PL
dyp32aa

Jak donoszą internauci, nie działa część usług bankowych w ING Banku Śląskim. Bank wie już o awarii i walczy o przywrócenie usług.

- W banku ING jest chyba jakaś awaria, nie ma dostępu do kont, a na infoliniach nikt nie odbiera telefonów. Skandal! - informuje nas pani Kasia.

Rzecznik banku potwierdza, że jest problem.
- Mamy awarię infrastruktury sieciowej banku, co spowodowało, że klienci nie mają dostępu do bankowości internetowej. Są też problemy z działaniem infolinii - opisywał we wtorek po południu Piotr Utrata z ING Banku Śląskiego.

dyp32aa

Zapewnił równocześnie, że klienci mają dostęp do swoich pieniędzy m.in. przez karty kredytowe i debetowe. Działa większość bankomatów. Problemy z wypłatą pieniędzy mogą dotyczyć dosłownie kilkunastu maszyn.

Jak przyznaje Piotr Utrata awaria miała być usunięta do godziny 17. Jej naprawa - trochę się przeciągnęła.

- Mam nadzieję, że jeszcze dziś klienci odzyskają pełen dostęp do usług banku - poinformował we wtorek po południu Wirtualną Polskę przedstawiciel banku.

Wieczorem bankowi udało się przywrócić funkcjonowanie bankowości elektronicznej. Jak jednak przyznał Piotr Utrata, klienci nadal mogą mieć problemy z dodzwonieniem się na infolinię.

dyp32aa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyp32aa
dyp32aa