Trwa ładowanie...
dnbaagr
dnbaagr
słodycze

Duża paczka żelków pod marką Miśki od Jutrzenki

Jutrzenka Colian wprowadziła na rynek żelki w nowym, większym opakowaniu. Miśki Duuuża Paka 180g są już dostępne w sprzedaży w kanale nowoczesnym i tradycyjnym.
Share
dnbaagr

Miśki Jutrzenki konkurują ze Złotymi Misiami Haribo i innymi żelkami oferowanymi na polskim rynku. Należą do najdłużej obecnych na rynku marek w swojej kategorii produktów. Żelki w kształcie różnokolorowych misiów o smaku owocowym są jednymi z najbardziej popularnych słodyczy wśród dzieci.

Aby wygrywać z konkurentami w czasie, gdy konsumenci szczególnie zwracają uwagę na ceny produktów Jutrzenka proponuje nowe, dwukrotnie większe opakowanie. Miśki Duuuża Paka mają 180g i bardzo atrakcyjną cenę, która wynosi 3,2 zł w detalu.

Dla porównania żelki Haribo Bärenschule w 200 gramowym opakowaniu kosztują 5,60 zł brutto, a średnia cena innych żelków Haribo (np. wprowadzonych w marcu 2009 r. na polski ryneki Złotych Misiów) wynosi 3,2 zł, ale za 100-gramowe opakowanie.

dnbaagr

Żelki Miśki Duuuża Paka od Jutrzenki wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom mam, jeśli chodzi o walory zdrowotne słodyczy, nie zwierających sztucznych barwników. Ze względu na brak glutenu, są również bezpieczne dla osób przebywających na diecie bezglutenowej. To kolejny produkt w portfolio Jutrzenki Colian, oznaczony symbolem przekreślonego kłosa.

Na froncie opakowania umieszczono również wartość GDA (wskazane dzienne spożycie),informację o całkowitej energii diety oraz zawartości składników odżywczych, które powinny być spożywane w ciągu doby. Handel-Net.pl

dnbaagr

Podziel się opinią

Share
dnbaagr
dnbaagr