Trwa ładowanie...
d3ic1g0
d3ic1g0

Elektrim i Polnord podpisały porozumienie ws. wspólnej inwestycji w Porcie Praskim w Warszawie

05.06. Warszawa (PAP) - Elektrim i Polnord podpisały porozumienie dotyczące wspólnej inwestycji na terenie Portu Praskiego w Warszawie. Wartość inwestycji spółki szacują na ok. 320...
Share
d3ic1g0

05.06. Warszawa (PAP) - Elektrim i Polnord podpisały porozumienie dotyczące wspólnej inwestycji na terenie Portu Praskiego w Warszawie. Wartość inwestycji spółki szacują na ok. 320 mln zł - podał Polnord w komunikacie prasowym.

W informacji prasowej podano, że Elektrim, który jest właścicielem terenu, wybrał Polnord jako partnera do współpracy przy projekcie.

Jak poinformowano w komunikacie w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego pod nazwą "Port Praski", na terenie ograniczonym ulicami Okrzei, Sierakowskiego, J. Zamoyskiego oraz Wrzesińską w Warszawie powstać ma inwestycja mieszkaniowa wraz z częścią usługową.

"Szacunkowa chłonność tego terenu wynosi ok. 40.000 m kw. PUM, a wartość inwestycji to około 320 mln zł" - dodano w komunikacie.

Port Praski to inwestycja Elektrimu na prawym brzegu Wisły, w Warszawie. Do 2014 r. częściowo na terenie Portu ma powstać stacja metra. Spółka planuje też budowę kolejki linowej albo kładki pieszo-rowerowej łączącej miasteczko z drugim brzegiem Wisły. (PAP)

kuc/ asa/

d3ic1g0

Podziel się opinią

Share
d3ic1g0
d3ic1g0