Trwa ładowanie...

Eurojackpot. Rekordowa kumulacja. Losowanie już w piątek

Eurojackpot - losowanie w piątek może wyłonić kolejnego polskiego lottomilionera. Kumulacja wynosi już 280 milionów złotych. Jak zagrać? Ile kosztuje kupon? Czy można grać przez internet? Wyjaśniamy.

Share
Eurojackpot. Rekordowa kumulacja. Losowanie już w piątek
Źródło: East News, Fot: Jakub Kaminski/East News
dskaxtf

Kiedy losowanie Eurojackpot? W każdy piątek, również w dni świąteczne. To oznacza, że 1 listopada również losowanie się odbędzie.

Do wygrania będzie już 280 mln zł, bo od września nikt nie wytypował prawidłowych liczb. Najwyższa wygrana w Polsce po ostatnim losowaniu wyniosła 754 tys. zł.

dskaxtf

Jak zagrać w Eurojackpot? Trzeba wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. Taki zestaw 5 i 2 liczb bierze udział w losowaniu. Jeśli podczas niego rzeczywiście te liczby padną, to kupon jest zwycięski.

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Wspomniany wcześniej gracz, który wygrał 754 tys. zł, poprawnie wytypował odpowiednio: 4 i 2 liczby na kuponie.

dskaxtf

Losowanie Eurojackpot odbywa się dla graczy we wszystkich krajach, w których obecna jest loteria.

Ile kosztuje jeden kupon w Eurojackpot? Trzeba zapłacić 12,50 zł. Można grać zarówno w kolekturach Lotto, jak i w internecie. W tym drugim przypadku wymagana jest jednak szczegółowa rejestracja konta.

Eurojackpot w Polsce pojawił się nieco ponad 2 lata temu. Za sprzedaż kuponów na loterię odpowiedzialny jest Totalizator Sportowy, tak samo jak za organizację wszystkich losowań w ramach loterii Lotto.

Do tej pory najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce może pochwalić się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W maju tego roku wygrał równowartość 193 mln złotych. Redakcja Wirtualnej Polski dotarła do zwycięzcy, pana Wojciecha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dskaxtf

Podziel się opinią

Share
dskaxtf
dskaxtf