Trwa ładowanie...
d3iuaxi
d3iuaxi

Fachowcy.pl zwiększył liczbę umów abonamentowych do łącznie 1257 na koniec marca

Warszawa, 07.04.2016 (ISBnews) - Fachowcy.pl Ventures pozyskał 80 nowych umów abonamentowych w marcu oraz łącznie 224 nowych klientów w I kwartale. W efekcie ma łącznie 1257 klientów, podała spółka. 
Share
d3iuaxi

"Na koniec marca całkowita liczba, uwzględniająca rezygnacje, wzrosła o prawie 381,6% w porównaniu do analogicznego okresu przed rokiem. Spółka dostarcza technologię wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji używane do pozyskiwania zleceń z internetu, głównie dla małego i średniego biznesu" - czytamy w komunikacie.

W samym marcu liczba nowo podpisanych umów abonamentowych wyniosła 80, podczas gdy przed rokiem było to 56 kontraktów, co oznacza wzrost o 42,9%. Wartość podpisanych umów w marcu wyniosła ponad 179,7 tys. zł. Przychód z poszczególnych klientów jest zróżnicowany w zależności od wybranego planu abonamentowego. W całym pierwszym kwartale podpisała już 224 nowych umów w porównaniu z 134 nowymi kontraktami w pierwszych trzech miesiącach 2015 roku, podano również.

"Wyniki z marca pokazują, że sukcesywnie zbliżamy się do progu 100 umów miesięcznie, ale nasze możliwości są jeszcze większe. Wdrożyliśmy na początku roku nowy plan taryfowy, który podniósł rentowność naszej usługi. Dodatkowo, pozytywne efekty przynoszą zmiany organizacyjne w firmie, które wpłynęły nie tylko na szybszą realizację firmy, ale również sprawiają, że duży odsetek klientów przedłuża umowy abonamentowe na kolejny rok" - powiedział prezes Fachowcy.pl Ventures Piotr Surmacki, cytowany w komunikacie.

d3iuaxi

W lutym br. prezes spółki Piotr Surmacki powiedział ISBnews, że Fachowcy.pl Ventures koncentrują się na osiągnięciu progu rentowności w tym roku i liczą, że w kolejnym roku będą gotowi do przejścia na główny rynek GPW z NewConnect.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 20012 r. notowani są na NewConnect. Po debiucie na rynku alternatywnym firma została przejęta przez grupę inwestorów związanych z Piotrem Surmackim, który w 2013 roku objął stanowisko prezesa zarządu i następnie wprowadził do spółki firmę WAY2TRAFFIC Polska S.A., a następnie United Titans Sp. z o.o. i Toxic Software Sp. z o.o.

(ISBnews)

d3iuaxi

Podziel się opinią

Share
d3iuaxi
d3iuaxi