Trwa ładowanie...
lcd
+1
08-05-2013 13:55

Firma z branży elektronicznej rozbuduje zakład w Dzierżoniowie

Firma Alphavision Polska zainwestuje na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej co najmniej 714 tys. zł. Spółka zamierza rozbudować swój zakład działający w Podstrefie Dzierżoniów (Dolnośląskie).

Firma z branży elektronicznej rozbuduje zakład w DzierżoniowieŹródło: AFP, fot: Scott Olson
d1kpa8r
d1kpa8r

Jak poinformowała Marta Wróbel z biura prasowego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, firma otrzymała już zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie strefy, a dzięki inwestycji zatrudnienie znajdzie co najmniej dwóch nowych pracowników.

Na terenie strefy Alphavision Polska prowadzi działalność polegającą na cięciu, formatowaniu i czyszczeniu folii optycznej używanej do produkcji ekranów LCD. Firma działa w Podstrefie Dzierżoniów od 2009 r. i obecnie zatrudnia ok. 40 osób. Planowana rozbudowa zakładu ma się zakończyć do końca 2013 r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna została utworzona w 1997 r. Swoim zasięgiem obejmuje woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie i lubuskie. Podzielona jest na 41 podstref, w których zainwestowało już ok. 200 firm, m.in. Toyota, Cersanit, Bosch, IBM, General Electric i Bridgestone.

d1kpa8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kpa8r