Trwa ładowanie...
sklep

Fissman wchodzi do Polski. Chce mieć 18 sklepów w największych galeriach

Na początek Wola Park w Warszawie, a wkrótce inne znane galerie handlowe - takie są plany sieci Fissman. Do tej pory jej sklepy działały głównie na wschód od Polski.

Share
Fissman wchodzi do Polski. Chce mieć 18 sklepów w największych galeriach
Źródło: Wola Park, fot: mat. prasowe
d88zu31

Ponad 3 tys. różnych naczyń i akcesoriów kuchennych do użytku domowego, ale także restauracyjnego produkuje firma Fissman, która otworzyła pierwszy sklep w Polsce. Sieć pojawiła się w centrum handlowym Wola Park w Warszawie. Lokal o powierzchni 58,5 m kw. ma być dopiero początkiem ekspansji w Polsce.

- W 2018 r. planowane jest otwarcie 3 sklepów w Polsce. Rozważamy także otwarcie lokali w Blue City i Sadyba Best Mall - mówi w rozmowie z propertynews.pl Inna Ilienko, prezes zarządu Fissman.

Docelowo sieć myśli o 18 sklepach w Polsce. W tym celu Fissman rozmawia z Unibail-Rodamco Polska, zarządcą m.in. Arkadii, Galerii Mokotów oraz Wroclavii.

_Zobacz także: Wiedzą o tobie wszystko. Jak sklepy śledzą smartfony klientów?_

Sieć Fissman działała do tej pory na Ukrainie, w Niemczech, na Łotwie, w Rosji oraz w Kazachstanie. Obecnie obsługuje ponad 240 sklepów na całym świecie.

d88zu31

Zagraniczne sieci ściągają do Polski

W ostatnich miesiącach sporo mieliśmy w Polsce debiutów zagranicznych marek - zarówno handlowych, jak i gastronomicznych. Niedawno swoje pierwsze sklepy otworzyła sieć Dealz, która oferuje wszystkie produkty w cenie nie większej niż kilka złotych.

Od niedawna Polacy mogą spróbować także hamburgerów rodem ze Szwecji, za które odpowiada sieć Max Premium Burgers.

Nowością, która ma podbić polski rynek, jest także dyskont niespożywczy Tedi.

Od jesieni mocno chce ruszyć ze sklepami w Polsce szwedzki koncern odzieżowy Lindex. Firma wprawdzie już ma trzy sklepy na naszym rynku, ale teraz myśli o prawdziwej ekspansj - informował niedawno money.pl.

d88zu31

Podziel się opinią

Share
d88zu31
d88zu31