Trwa ładowanie...

Fundacja Wawel z Rodziną edukuje pierwszoklasistów

Fundacja Wawel z Rodziną w nowym roku szkolnym rozpoczęła współpracę ze szkoła podstawową z Krakowa. Uczniom tej szkoły zafundowała darmową naukę angielskiego.

Fundacja Wawel z Rodziną edukuje pierwszoklasistówŹródło: Jupiterimages
d3pi83c
d3pi83c

Od 1 września br. w szkole przy ul. Miodowej ruszył program nauki języka angielskiego dla siedmiolatków, który finansuje fundacja. Szkoła Podstawowa nr 11 objęła wszystkich siedmiolatków programem nauki angielskiego dla pierwszoklasistów. Fundacja "Wawel z Rodziną" jest fundatorem dodatkowych zajęć. Dzięki Fundacji siedmiolatki z Miodowej będą miały aż trzy lekcje angielskiego tygodniowo.

_ Innowacyjność naszego programu polega nie tylko na dodatkowych zajęciach. Nauką angielskiego siedmiolatków zajmą się u nas angliści z wykształceniem kierunkowym, przygotowani do pracy z tak małymi dziećmi. Dzięki doświadczonej kadrze oraz dodatkowym godzinom efektywność nauki angielskiego znacznie wzrośnie _ - powiedziała Barbara Czepiel, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11.

To pierwszy rok współpracy szkoły i fundacji Wawel z Rodziną. Współpraca jest częścią programu edukacyjnego Masz Szansę, który od września br. prowadzi fundacja Wawel z Rodziną. Dodatkowe zajęcia językowe, taneczne oraz dokształcające fundacja sfinansowała również uczniom szkoły Podstawowej w Dobczycach, Zespołu Szkół Łączności w Krakowie, Szkoły Podstawowej nr 134 w Krakowie oraz dzieciom z placówek opiekuńczo - wychowawczych.

Handel-Net.pl

d3pi83c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pi83c