Trwa ładowanie...
d2n1zi7
20-10-2016 17:58

Getback przyjął program emisji obligacji o wartości nominalnej do 300 mln zł

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Getback przyjął program emisji obligacji do maksymalnej wartości nominalnej do 300 mln zł, podała spółka.

d2n1zi7
d2n1zi7

"Zarząd Getback S.A. (...) podjął uchwałę w sprawie ustanowienia programu emisji obligacji o wartości nominalnej do 300 mln zł. Program został ustanowiony w celu finansowania rozwoju grupy kapitałowej spółki" - czytamy w komunikacie.

Obligacje zostaną zaoferowane w trybie oferty publicznej w rozumieniu art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

"W ramach programu emitowane będą obligacje zwykłe na okaziciela, które nie będą miały formy dokumentu oraz nie będą zabezpieczone. Obligacje będą emitowane w jednej lub większej liczbie serii, w okresie nie dłuższym niż dwanaście miesięcy od daty zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego prospektu emisyjnego podstawowego dotyczącego programu" - czytamy dalej.

Oprocentowanie obligacji będzie zmienne lub stałe, a okres zapadalności nie dłuższy niż dziesięć lat od dnia emisji danej serii obligacji, podano także.

"Obligacje każdej serii będą objęte wnioskiem o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym" - czytamy również.

GetBack S.A. to jeden z liderów polskiego rynku windykacji. Firma powstała w lutym 2012 r. , a w lipcu 2014 r. firmę przejęła grupa Idea Bank. GetBack dysponuje własną kancelarią prawną. Od marca 2014 roku firma GetBack jest także obecna na rynku rumuńskim.

(ISBnews)

d2n1zi7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n1zi7