Trwa ładowanie...

Gigantyczna awaria Visy. Jednak nie tylko ta firma ma problemy

Przez dziejesie.wp.pl czytelnicy informowali nas, że nie mogą zrealizować płatności kartami Visa. Okazuje się, że firma ma kłopoty techniczne. - Chcemy rozwiązać problem najszybciej jak się da - informuje Visa w serwisie społecznościowym. Z płatnościami mogą mieć klienci największych polskich banków.
Share
Gigantyczna awaria Visy. Jednak nie tylko ta firma ma problemy
Źródło: East News, Fot: Stanislaw Kowalczuk/East News
d3vxjb9

- Nawet w taksówce nie mogłem zapłacić Visą - informuje nas czytelnik poprzez dziejesie.wp.pl.. - Nie mam jak zapłacić za zakupy - donosi inny.

Okazuje się, że problem jest bardzo szeroki i nie dotyczy tylko Polski, ale całej Europy.

Kiedy telefon zastąpi portfel? Zobacz video:

Zmagamy się obecnie z kłopotami technicznymi. Przez to niektóre płatności na terenie Europy nie mogą zostac zrealizowane. Badamy sprawę i postaramy się, by wszystko wróciło do normy najszybciej, jak się tylko da - informuje firma na swoim profilu na Twitterze.

d3vxjb9

Visa na razie nie informuje, co spowodowało usterki techniczne, zapowiada też, że będzie na bieżąco informować, jeśli uda się cokolwiek naprawić.

Również umożliwiająca płatności mobilne aplikacja Revolut ogłosiła, że ma awarię. - To poważniejszy problem, który dotyka banki i instytucje finansowe w całej Europie - napisała firma na swoim koncie na Twitterze.

Czytaj też:Visa jak Mastercard. Nadchodzi koniec limitu 50 zł dla transakcji zbliżeniowych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vxjb9

Podziel się opinią

Share
d3vxjb9
d3vxjb9