Trwa ładowanie...

Gigantyczna wygrana w EuroMillions. Zwycięzca loterii nie odbiera pieniędzy

Minął już prawie miesiąc od kiedy zwycięzca loterii EuroMillions nie zgłosił się po należne mu 41 mln funtów. Jeśli zgubił kupon, to ma już tylko kilka dni na zgłoszenie tego faktu. Inaczej wielka kasa przepadnie.

Share
Gigantyczna wygrana w EuroMillions. Zwycięzca loterii nie odbiera pieniędzy
Źródło: East News, fot: Piotr Jedzura/REPORTER
d21i2lx

Co tam miliony złotych w Lotto. Na Wyspach niedawno padła w loterii EuroMillions główna wygrana w wysokości dokładnie 40 mln 957 tys. 696,60 funtów brytyjskich. Przy obecnym kursie walutowym daje to równowartość blisko 204 mln zł.

Nowy milioner jednak po pieniądze się nie zgłasza. A od momentu ogłoszenia siedmiu szczęśliwych numerów minął już prawie miesiąc. Stało się to 3 grudnia.

d21i2lx

Brytyjskie media piszą o "tajemniczym szczęśliwcu". Dziennikarze "Daily Mirror" zastanawiają się, czy nie doszło do zagubienia losu lub jego zniszczenia. Wskazują, że w takim przypadku nic nie jest stracone. Jeśli ten fakt zostanie zgłoszony, jest szansa na odbiór nagrody.

Totalizator Sportowy inwestuje w technologie. Wygrałeś? Nagrodę dostaniesz na bezpośrednio na kartę

Czasu na zgłoszenie nie ma jednak dużo. Zgodnie z regulaminem loterii zwycięzca ma na to 30 dni od momentu ogłoszenia wyników. Zostało więc kilka dni.

d21i2lx

Jeśli jednak zwycięzca ma kupon, może opinię publiczną trzymać w niepewności jeszcze dłużej. Na odbiór ma czas do końca maja 2020 roku.

Na temat zwycięzcy wiadomo niewiele. Organizator loterii poinformował jedynie, że szczęśliwy kupon nabyto w hrabstwie Dorset (południowy zachód Anglii).

Co stanie się z pieniędzmi, gdy nikt się nie zgłosi? Cała kwota trafi na specjalny fundusz, z którego finansowane są projekty wspierane przez twórców loterii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21i2lx

Podziel się opinią

Share
d21i2lx
d21i2lx