Trwa ładowanie...
d39gwbt
d39gwbt

Goodman rozpoczął budowę II etapu Poznań Airport Logistics Centre

Warszawa, 06.04.2016 (ISBnews) - Goodman podpisał dwie umowy najmu na łączną powierzchnię 12 tys. m2 w Poznań Airport Logistics Centre, co oznacza, że cała powierzchnia (16,5 tys. m2) jest już wynajęta. Firma rozpoczęła budowę nowego magazynu o powierzchni 17 tys. m2. Zakończenie budowy jest planowane w II kw. 2016 roku, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d39gwbt

"Dzięki nowym umowom z sukcesem kończymy pierwszy etap Goodman Poznań Airport Logistics Centre, który jest już w całości wynajęty. Widzimy duży potencjał rynku poznańskiego, dzięki doskonałemu położeniu geograficznemu i bardzo dobrej infrastrukturze. Dlatego zdecydowaliśmy o rozpoczęciu budowy drugiej fazy naszej inwestycji - obiektu spekulacyjnego o powierzchni 17 tys. m2" - powiedział head of business development w Polsce Maciej Madejak, cytowany w komunikacie.

Nowymi klientami centrum są Victaulic, producent systemów mechanicznego łączenia rur oraz eksporter produktów spożywczych. Podpisanie nowych umów oznacza, że pierwszy magazyn w poznańskim centrum Goodmana o powierzchni 16,5 tys. m2 został w 100% wynajęty, podano także.

Goodman Poznań Airport Logistics Centre o docelowej powierzchni 52 tys. m2 położone jest w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego Ławica z bezpośrednim połączeniem z autostradą A2 poprzez drogę ekspresową S11, łączącą Poznań z Niemcami, Polską Centralną oraz Warszawą.

Goodman jest zintegrowaną grupą, działającą jako właściciel, deweloper i zarządzający powierzchniami przemysłowymi i biznesowymi w Europie Kontynentalnej, Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryce Północnej, Brazylii oraz regionie Azji Pacyficznej. Grupa inwestuje w nieruchomości przemysłowe, powierzchnie magazynowe i centra dystrybucyjne.

(ISBnews)

d39gwbt

Podziel się opinią

Share
d39gwbt
d39gwbt