Trwa ładowanie...
d3psgfa

GPW zawiesza od 16 listopada obrót akcjami Avtech Aviation and Engineering

15.11. Warszawa (PAP) - GPW zawiesza od środy, 16 listopada obrót akcjami spółki Avtech Aviation and Engineering. Obrót zostanie wznowiony pod kilkoma warunkami, wśród których jest...

Share
d3psgfa

15.11. Warszawa (PAP) - GPW zawiesza od środy, 16 listopada obrót akcjami spółki Avtech Aviation and Engineering. Obrót zostanie wznowiony pod kilkoma warunkami, wśród których jest przekazanie przez spółkę do publicznej wiadomości pewnej istotnej informacji - poinformowała giełda w komunikacie.

Jak wynika z komunikatu bezpośrednim powodem decyzji giełdy jest powzięcie przez GPW istotnej informacji o spółce oraz rozwiązanie przez spółkę umowy z autoryzowanym doradcą NewConnect.

Giełda podała w informacji, że warunkami przywrócenia akcji spółki do obrotu są m.in. przekazanie przez spółkę do publicznej wiadomości istotnej informacji oraz zawarcie umowy z nowym doradcą.

Avtech Aviation jest brytyjską spółką działającą w branży lotniczej. Oferuje ona usługi w zakresie utrzymania, leasingu i projektowania samolotów.

Spółka jest notowana na rynku NewConnect od lipca tego roku. (PAP)

kuc/ ana/

d3psgfa

Podziel się opinią

Share
d3psgfa
d3psgfa