Trwa ładowanie...
d11hzwy
d11hzwy

Griffin Real Estate Invest wyemitował obligacje serii 2A o wartości 53 mln zł

Warszawa, 10.05.2016 (ISBnews) - Griffin Real Estate Invest wyemitował 5 maja obligacje serii 2A w ramach programu emisji przyjętego w listopaddzie 2015 roku. Wyemitowano 530 obligacji o wartości nominalnej 100 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej wynoszącej 53 mln zł, podano w komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d11hzwy

"Obligacje serii 2A są zdematerializowane, zabezpieczone, oprocentowane z terminem zapadalności przypadającym na 29 grudnia 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

Obligacje serii 2A będą objęte wnioskiem o wprowadzenie do notowania w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku Catalyst oraz o asymilację z obligacjami serii 1A, podano także.

Griffin to wiodący inwestor na polskim rynku nieruchomości, który w imieniu zarządzanych przez siebie funduszy, aktywnie lokuje srodki w różnorodne projekty. Celem strategicznym jest zbudowanie w ciągu kilku lat unikatowego portfela nieruchomości. W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.

(ISBnews)

d11hzwy

Podziel się opinią

Share

d11hzwy

d11hzwy