Trwa ładowanie...
d3usln7

Grodno złożyło prospekt do KNF, do końca '14 chce się przenieść na rynek regulowany

25.03. Warszawa (PAP) - Grodno złożyło do KNF prospekt emisyjny w związku z planowaną publiczną ofertą do 3,5 mln akcji s. C oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu...

d3usln7
d3usln7

25.03. Warszawa (PAP) - Grodno złożyło do KNF prospekt emisyjny w związku z planowaną publiczną ofertą do 3,5 mln akcji s. C oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu giełdowego na rynku regulowanym akcji serii B, C oraz praw do akcji serii C. Spółka planuje przeniesienie notowań na rynek regulowany GPW do końca 2014 r. - podało Grodno w komunikacie prasowym.

Grodno to dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych. Obecnie podstawowa działalność spółki skupia się na dystrybucji materiałów elektrotechnicznych poprzez sieć 36 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Najintensywniej Grodno działa w województwie mazowieckim.

Grodno we wtorek podało prognozy na rok obrotowy 2014/15, które zakładają wypracowanie 6,2 mln zł zysku netto, 9,1 mln zł EBIT, 13 mln zł EBITDA i 241 mln zł przychodów.

Prognoza na kolejny rok obrotowy przewiduje uzyskanie 9,7 mln zł zysku netto, 13,5 mln zł EBIT, 17,5 mln zł EBITDA i 292 mln zł przychodów.(PAP)

gsu/ ana/

d3usln7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3usln7