Trwa ładowanie...
d2obgk9

Grupa Lotos rozbudowuje sieć myjni przy stacjach paliw

Warszawa, 12.04.2016 (ISBnews) - Grupa Lotos rozbudowuje sieć myjni przy swoich stacjach. Myjni automatycznych jest blisko 90, a do końca 2016 r. liczba ręcznych myjni samoobsługowych ma wzrosnąć do ok. 30, podała spółka.

Share
d2obgk9

"Przy stacjach sieci Lotos działają głównie myjnie automatyczne, jest ich już niemal 90. Od kilku miesięcy spółka Lotos Paliwa inwestuje także w ręczne myjnie samoobsługowe. Do końca 2016 r. liczba takich obiektów ma wzrosnąć do ok. 30, co oznacza, że będą stanowiły jedną czwartą myjni w sieci Lotos" - czytamy w komunikacie.
"Oprócz prowadzenia nowych inwestycji sukcesywnie wymieniamy starsze urządzenia. Średni wiek myjni to nieco ponad 5 lat" - powiedział menadżer ds. zarządzania kategorią w spółce Lotos Paliwa Adam Augustyniak, cytowany w komunikacie.

Głównym producentem myjni sieci Lotos jest firma WashTec.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. W 2015 r. Grupa Lotos odnotowała 22,7 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2obgk9

Podziel się opinią

Share
d2obgk9
d2obgk9