Trwa ładowanie...
dxlkj8d
12-05-2016 12:48

Grupa Waryński zakończyła prace konstrukcyjne w biurowcu EQlibrium

Warszawa, 12.05.2016 (ISBnews) - Grupa Waryński zakończyła prace konstrukcyjne wszystkich kondygnacji biurowca EQlibrium, powstającego przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, umożliwi to rozpoczęcie montażu elewacji, poinformowała spółka.

dxlkj8d

"Nowoczesny biurowiec EQlibrium będzie gotowy na przyjęcie najemców w styczniu 2017 r. i zaoferuje 10 500 m2 powierzchni komercyjnej" - czytamy w komunikacie.

W obiekcie realizowane są również prace murowe i instalacyjne, a generalny wykonawca - firma Budimex, przygotowuje się do podłączenia biurowca do sieci ciepłowniczej, wodociągowej i kanalizacyjnej, podano także.

"Dotychczas, oprócz zamknięcia konstrukcji obiektu i zrealizowania zaawansowanych prac instalacyjnych, zamontowaliśmy również m.in. elementy wzorcowe elewacji, sufitów podwieszanych oraz podłogi podniesionej, a także ścian, sufitów i posadzek w garażu podziemnym. Jesteśmy przekonani, że w IV kw. br. zakończymy wszystkie prace budowlane i wykończeniowe, a wraz z początkiem 2017 r. do budynku wprowadzą się pierwsi najemcy" - powiedział dyrektor biura inwestycji Antoni Stachura, cytowany w komunikacie.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami. EQlibrium jest pierwszym projektem biurowym realizowanym przez grupę.

(ISBnews)

dxlkj8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxlkj8d