Trwa ładowanie...
d3do18p
d3do18p

GUS: Najlepsza koniunktura w usługach w IX w sekcji finanse i ubezpieczenia

Warszawa, 22.09.2015 (ISBnews) - Najbardziej pozytywne opinie spośród badanych rodzajów działalności usługowej we wrześniu formułują jednostki należące do sekcji działalność finansowa i ubezpieczeniowa, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3do18p

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji transport i gospodarka magazynowa kształtuje się na poziomie plus 5 (przed miesiącem plus 7). Poprawę koniunktury odnotowuje 16% badanych firm, a jej pogorszenie 11% (w sierpniu odpowiednio 17% i 10%). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji zakwaterowanie i gastronomia kształtuje się na poziomie minus 1 (przed miesiącem plus 6). Poprawę koniunktury odnotowuje 14% badanych firm, a jej pogorszenie 15% (w sierpniu odpowiednio 18% i 12%). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

We wrześniu, podobnie jak przed miesiącem, wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji informacja i komunikacja kształtuje się na poziomie plus 14. Poprawę koniunktury odnotowuje w obu miesiącach 20% badanych firm, a jej pogorszenie 6%. Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.
We wrześniu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji działalność finansowa i ubezpieczeniowa kształtuje się na poziomie plus 21 (przed miesiącem plus 20). Poprawę koniunktury odnotowuje 27% badanych firm, a jej pogorszenie 6% (w sierpniu odpowiednio 25% i 5%). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

(ISBnews)

d3do18p

Podziel się opinią

Share
d3do18p
d3do18p