Trwa ładowanie...
d2wwoux

Haitong Bank podniósł rekomendację Robyga do 'kupuj', wycenę do 3,63 zł

Warszawa, 28.04.2016 (ISBnews) - Analitycy Haitong Banku podwyższyli rekomendację dla Robyga do "kupuj" z "neutralnie" oraz cenę docelową o 19% do 3,63 zł, wynika z raportu datowanego na 27 kwietnia.

Share
d2wwoux

W czwartek ok. godz. 11-ej za akcję Robyga na GPW płacono 3,17 zł po wzroście o 1,28% od ostatniego zamknięcia.

"Rekomendacja została zaktualizowana po zmianach wprowadzonych do harmonogramu realizacji projektów Robyga i po uwzględnieniu nowych projektów, które mają powstawać na nabytych niedawno terenach. W następstwie zmian w harmonogramie realizacji projektów inwestycyjnych spółki (który obecnie jest bardziej agresywny, w porównaniu z pierwotnymi założeniami analityków) oraz biorąc pod uwagę wyższe niż oczekiwano wielkości sprzedaży w I kw. 2016, analitycy Haitong Bank podnoszą prognozy przedsprzedaży i spodziewają się, że w tym roku pobije ona kolejny rekord na poziomie 2 615 lokali (wzrost o 12% r/r)" - czytamy w komunikacie poświęconym raportowi.

Analitycy prognozują, że przedsprzedaż w 2017 r. pozostanie mniej więcej na tym samym wysokim poziomie, po czym dopiero w 2018 r. nastąpi umiarkowany spadek.

(ISBnews)

d2wwoux

Podziel się opinią

Share
d2wwoux
d2wwoux