Trwa ładowanie...

Hipermarkety wabią klientów promocjami artykułów szkolnych

Do końca wakacji pozostał niecały miesiąc, w hipermarketach nowy rok szkolny zagościł już na dobre. Tesco i Carrefour prześcigają się w oferowaniu jak najtańszych zeszytów i innych przyborów szkolnych.

Hipermarkety wabią klientów promocjami artykułów szkolnychŹródło: Jupiterimages
d307j17
d307j17

Tesco w swojej najnowszej gazetce promocyjnej przypomina, że rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. "To najwyższa pora, aby pomyśleć o zakupach dla swojego dziecka. Zapraszamy Cię do naszych sklepów, w których znajdziesz szeroki wybór artykułów przydatnych podczas szkolnych zmagań", napisano w gazetce.

Przy okazji przypomniano, że w najbliższą sobotę sklepy Tesco będą nieczynne, tak jak wszystkie inne, które zatrudniają pracowników etatowych. Piętnastego sierpnia wypada bowiem jedno z 11 świąt z ustawowym zakazem handlu, nie licząc drobnych wyjątków. Za to w najbliższy czwartek, piątek lub niedzielę Tesco oferuje walizki o 30 proc. taniej, dla ostatnich urlopowiczów.

Na przywitanie roku szkolnego Tesco ma brulion A5, 96 kartkowy, za 1,29 zł z trzema kolorowymi zakreślaczami w prezencie, które standardowo kosztują 1,49 zł.

Carrefour z kolei wydał najnowszy katalog produktów pod hasłem "Szkoła niskich cen". Zeszyty A5 80 kartek są w nim już po 79 groszy, a 96. kartkowe po 99 groszy. Kilka stron w katalogu zajmują flamastry, piórniki, linijki, plecaki, przybory kreślarskie, kleje i wszystko inne, co jest potrzebne w szkole. Droższe rzeczy, takie jak komputery czy biurka, można kupić na raty. Z kartą Visa Carrefour otrzymuje się rozłożenie spłaty na 20 rat bez oprocentowania.

Kupując produkty szkolne z logo Disneya i wysyłając pracę pt. "Bajkowe wakacje z Disneyem" pod specjalny adres można wygrać wycieczkę do Hiszpanii, na przedłużenie wakacji. Konkurs trwa od 12 sierpnia do 6 września. Dodatkowymi nagrodami jest 80 odtwarzaczy iPod Shuffle.

Handel-Net.pl

d307j17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d307j17