Trwa ładowanie...
d1fyofc

Hyperion, MNI i MIT nie porozumiały się z Yorkville Advisors

16.03. Warszawa (PAP) - Hyperion, MNI oraz Mobile Internet Technology nie doszły do porozumienia z funduszem inwestycyjnym Yorkville Advisors LCC w sprawie inwestycji kapitałowej w...

Share
d1fyofc

16.03. Warszawa (PAP) - Hyperion, MNI oraz Mobile Internet Technology nie doszły do porozumienia z funduszem inwestycyjnym Yorkville Advisors LCC w sprawie inwestycji kapitałowej w akcje spółek - podały firmy w komunikatach.

W grudniu zeszłego roku Hyperion, MNI oraz Mobile Internet Technology podpisały z funduszem inwestycyjnym Yorkville Advisors LCC listy intencyjne, na mocy których fundusz miał zainwestować w akcje Hyperiona kwotę 3 mln euro, a w akcje MNI i MIT po 7 mln euro.

"Powyższe negocjacje zostały zakończone bez dojścia do porozumienia" - podały spółki w komunikatach.

Yorkville Advisors LCC to fundusz inwestycyjny realizujący inwestycje na rynkach: europejskim, północnoamerykańskim oraz azjatyckim. Główny obszar zainteresowania funduszu to: media, wysokie technologie, telekomunikacja, zasoby naturalne, energia, ochrona zdrowia. Poziom inwestycji w jeden projekt inwestycyjny wynosi do 100 mln USD. (PAP)

morb/ asa/

d1fyofc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fyofc
d1fyofc