Trwa ładowanie...
d1v0uvy
d1v0uvy

i2 Development ma łącznie 12 mln zł kredytu na realizację Osiedla Zodiak III

Warszawa, 27.08.2015 (ISBnews) - i2 Development Sp. z o.o. Zodiak III Sp.k. - spółka należąca do grupy i2 Development - podpisała umowę o kredyt nieodnawialny w wysokości 11,4 mln zł oraz kredyt odnawialny w rachunku kredytowym w wysokości 700 tys. zł na realizację Osiedla Zodiak III we Wrocławiu, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1v0uvy

"Środki z tytułu w/w kredytów przeznaczone zostaną na sfinansowanie kosztów (wraz z podatkiem VAT) realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego Osiedle Zodiak III. Zabezpieczenia oraz warunki kredytu nie odbiegają od standardowych umów rynkowych. Ostateczny termin spłaty kredytu nieodnawialnego przypada na 30 września 2017 roku oraz 31 stycznia 2017 w przypadku kredytu odnawialnego na finansowanie podatku VAT" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec lipca wiceprezes Marcin Misztal poinformował oficjalnie, że i2 Development zdecydował się na publiczną emisję akcji i wejście na rynek główny GPW. Swoje potrzeby szacuje na kilkadziesiąt milionów złotych. Prospekt ma trafić do KNF w ciągu najbliższych tygodni.

Wcześniej, pod koniec maja ISBnews informowała, że i2 Development może przeprowadzić ofertę publiczną i wejść na GPW w II półroczu 2015 r.

i2 Development to deweloper mieszkaniowo-komercyjny działający głównie we Wrocławiu.

(ISBnews)

d1v0uvy

Podziel się opinią

Share
d1v0uvy
d1v0uvy