Trwa ładowanie...
d4buniu

Ilona Weiss została powołana na prezesa zarządu ABC Data od początku 2015 r.

 Warszawa, 08.10.2014 (ISBnews) - Rada Nadzorcza ABC Data powołała Ilonę Weiss na stanowisko prezesa zarządu z dniem 1 stycznia 2015 r. Jednocześnie RN podjęła decyzję o powołaniu od 1 stycznia Juliusza Niemotko do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki na okres trzyletniej kadencji, podała spółka.
Share
d4buniu

"W najbliższym czasie skupimy się na budowie pozycji lidera rynku B2B e-commerce w segmencie ICT w Europie Centralno-Wschodniej. Będziemy rozwijać platformę elektroniczną (marketplace) w oparciu o autorski system Interlink ABC Data. Akcjonariusze również mogą być spokojni, gdyż dotychczasowa polityka dywidendowa i stabilny proces budowy wartości spółki pozostaną bez zmian" - powiedziała Weiss, cytowana w komunikacie.

Obecny prezes, Norbert Biedrzycki odejdzie z dniem 31 grudnia 2014 w związku z wygaśnięciem jego kontraktu. W dniu 7 października 2014 r. złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2014 r., podano również.

ABC Data jest dystrybutorem sprzętu IT. W czerwcu 2011 roku ABC Data rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych pod własną marką Colorovo.

(ISBnews)

d4buniu

Podziel się opinią

Share
d4buniu
d4buniu