Trwa ładowanie...
d2fhahf

IMS kupi kolejne 2,9% w Mood Factory, może odkupić udziały od członków zarządu

Warszawa, 02.08.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza IMS wyraziła zgodę na zakup przez spółkę 2,9% kapitału zakładowego w Mood Factory od Patryka Wierniuka za 19 800 zł oraz zaproponowała członkom zarządu IMS odkup posiadanych przez nich udziałów Mood Factory, podała spółka.
Share
d2fhahf

"Po nabyciu udziałów od p. Wierniuka, emitent posiadał będzie łącznie 86 udziałów w Mood Factory Sp. z o.o., stanowiących 41,7% kapitału zakładowego i uprawniających do 41,7% głosów na zgromadzeniu wspólników" - czytamy komunikacie.

Jednocześnie RN złożyła członkom zarządu IMS posiadającym udziały w Mood Factory - Michałowi Kornackiemu posiadającemu 46 udziałów (22,3% kapitału zakładowego), Piotrowi Bielawskiemu posiadającemu 46 udziałów (22,3% kapitału zakładowego) oraz Dariuszowi Lichaczowi posiadającemu 14 udziałów (6,8% kapitału zakładowego) - propozycję odkupu przez spółkę tych udziałów po cenie 2 800 zł za 1 udział.

"Każdy z w/w członków zarządu emitenta odniesie się w najbliższych dniach do przedmiotowej propozycji" - czytamy dalej.

d2fhahf

Pod koniec lipca IMS poinformował, że nabył 80 udziałów, stanowiących 38,8% kapitału zakładowego, w Mood Factory Sp. z o.o. za łączną cenę 410 400 zł.

Spółka tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą 3 podmioty bezpośrednio zależne. Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), wideomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych).

(ISBnews)

d2fhahf

Podziel się opinią

Share
d2fhahf
d2fhahf