Trwa ładowanie...
d4naq0j
d4naq0j

IMS oczekuje bardzo dobrych wyników grupy w 2014, proponuje 6 gr dywidendy

Warszawa, 20.01.2015 (ISBnews) - Internet Media Services (IMS) spodziewa się bardzo dobrych wyników grupy w 2014 roku i będzie rekomendował radzie nadzorczej oraz walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy za 2014 rok w wysokości 6 gr na akcję, tj. w łącznej wysokości ok. 2 mln zł, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4naq0j

?Dokładna wartościowo kwota dywidendy wyliczona zostanie po zakończeniu transz skupu akcji własnych przypadających przed dniem dywidendy. Oznacza to 50% wzrost dywidendy na jedną akcję w porównaniu do dywidendy wypłaconej za rok 2013" - czytamy w komunikacie.

Rekomendacja jest zgodna z polityką dywidendy prowadzoną w Grupie IMS, stanowiącą o corocznym przeznaczaniu części wypracowanego zysku (między 30% a 50%) do podziału między akcjonariuszy, podano również.

?Pozostała część zysku alokowana będzie w inwestycje w najbardziej rentowne segmenty działalności oraz nowe projekty powiększające przychody i zyski Grupy IMS" - czytamy dalej.

d4naq0j

Spółka tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą 3 podmioty bezpośrednio zależne. Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), videomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych).

(ISBnews)

d4naq0j

Podziel się opinią

Share
d4naq0j
d4naq0j